Lanberg Cable Power Strip 3M 3X French Outlets Quality-Grade Copper | PS0-03E-0300-W
- TootjadLanberg
- Mudel: PS0-03E-0300-W
- Saadavus: 5
-
8€
Lanberg Cable Power Strip 3M 3X French Outlets Quality-Grade Copper | PS0-03E-0300-W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 210.00 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 455.00 mm |
| Net weight | 0.36 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 3.00 g |
| Producer | Lanberg |
| Producer product family | Cable Power Strip 3M 3X French Outlets Quality-Grade Copper |
| Producer product name | PS0-03E-0300-W |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Väljundvõimsus | 2500 W |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lanberg cable power strip 3m 3x french outlets quality-grade copper ps0-03e-0300-w, ps0-03e-0300-w, lanberg, ups




